Наші товари

Аксесуари
В цьому розділі зібрані колекційні дзеркала, шкатулки, закладки для книг, різноманітні декоративні вироби (серед яких дивовижні картини з метеликами та дзеркальні наклейки), парасолі з барвистими принтами картин всесвітньо відомих художників. Також в цій категорії розміщені набори для ванни, аромадифузори та австрійське натуральне мило з овечого молока.
Інтер’єр
В цій категорії розміщені товари, які доповнять та прикрасять інтер’єр витриманий в будь-якому стилі. Ізюминкою розділу є глобус-бари італійської торгової марки Zoffoli , які вражають якістю та майстерністю виконання. Також тут представлені колекції шахів від відомих грецьких виробників Marinakis та Manopoulos. І звісно неможливо пройти осторонь неймовірних декоративних тарілок німецької ТМ GLORIA. Крім цього в категорії Ви знайдете: фото рамки, венеціанські маски, сувеніри в морському стилі ТМ Sea Club, ікони, декоративні панно виготовлені українськими майстрами меблі та багато іншого.
Посріблення
Категорія «Посріблення» наповнена найрізноманітнішими виробами з металу, покритими благородним посрібленням. Тут ви знайдете посріблений посуд (фруктовниці різних форм та розмірів, цукернички, салфетниці, підноси, набори чарок з графинами, відра для льоду та блюда для гарячого). Також в цій колекції оригінальні підсвічники, цікаві фото рамки та родинні дерева і звичайно ж важливі предмети інтер’єру: вишукані дзеркала, шкатулки та годинники. Багато товарів з цієї категорії оздоблені кристалами, емаллю та іншими декоративними матеріалами. Варто також виділити незвичайні набори столових приборів в мисливському стилі, декоровані позолотою (колекція 470-).
Посуд
«Посуд» – одна з найбільших категорій на сайті. Надзвичайно широкий асортимент чашок здивує кожного, тут зібрані ексклюзивні фарфорові кружки ТМ DANOON (Англія), David Michael (Англія), Leonardo Collection (Англія), тарілки, тортів ниці, підноси, підставки під чайний пакетик, набори чашок та ложечки ТМ Carmani (Австралія). Особливо популярний серед колекціонерів посуд з харчового олова ТМ Artina (Німеччина). Також поціновувачам тонкого фарфору та вишуканого дизайну сподобаються чашки з серій 045-, 830-, 840-, 410-, 117- та ін. Любителям суші пропонуємо яскраві набори посуду. Ще в цьому розділі розміщені набори кришталевого посуду ТМ Suggest (Німеччина) та посуд з багемського шкла і кришталю ТМ Bohemia (Чехія).
Упаковка
За допомогою правильно підібраної упаковки можна вдало підкреслити цінність подарунку та створити святковий настрій. В категорії «Упаковка» різноманітні подарункові пакети та коробочки на різну тематику (новорічні, до Дня св. Валентина та ін.)
Фігури
У розділі «Фігури» представлені статуетки багатьох відомих виробників, асортимент цих товарів настільки широкий, що кожен зможе підібрати елегантний подарунок на будь-який смак і гаманець. До Вашої уваги неймовірні і витончені італійські статуетки Sabadin, стильні та змістовні керамічні фігури Anglada, білосніжні статуетки тварин, міфічних персонажів та ангеликів з алебастру Maska (Греція), дивовижні фігури Avella, кумедні фігурки тваринок Arora, веселі фігурки-професії та різьблені фігури з дерева з Індонезії.