Про нас

Сувеніри, подарунки, посуд та предмети інтер'єру тільки вищої проби!

   Як ви думаєте, що найважливіше в подарунках - дизайн, практичність, ціна? Звичайно, це все має величезне значення, але ми впевнені, що сьогодні все більше людей віддає  перевагу якості, ексклюзивності, креативності та індивідуальній яскравій упаковці. Наша компанія «Світ сувенірів» пропонує оптом та в роздріб широкий асортимент саме таких найрізноманітніших подарунків, починаючи від дрібних сувенірів і закінчуючи красивими декоративними предметами інтер’єру, які припадуть до смаку вашим покупцям. Адже наші товари – це позитивні емоції, щира радість, здивування, захоплення і, звичайно, гарний настрій.

Предмети декору та сувенірна продукція оптом

За доступними цінами ви можете замовити у нас:

  • Вироби з порцеляни, кераміки і скла: красиві сервізи, оригінальні чайні набори, набори для суші і багато іншого;
  • Декоративні сувеніри з алебастру, мармуру, кераміки та фарфору: шкатулки, статуетки, фігурки і пр.;
  • Подарункові сувеніри з дерева, шкіри, металу та інших натуральних матеріалів. До таких виробів можна віднести: набори для вина, шкатулки для коштовностей, глобуси, шахи;
  • Декоративні предмети з посрібленого металу: набори для вина, набори для кави та чаю, набори для спецій, свічники, шкатулки, фруктовниці, різні скульптури, ікони і т.д.;
  • Дизайнерські підставки під страви з натуральних матеріалів.

Вся продукція відрізняється найвищою якістю і повністю відповідає вимогам навіть найвибагливіших покупців. Для того щоб дізнатися більш детальну інформацію про всі товари, відвідайте каталог товарів.

Вигода для вас

Співпрацюючи з нашою компанією Світ Сувенірів  ви отримаєте:

  • Ексклюзивну,  неповторну сувенірну продукцію і предмети інтер'єру: Більшість товарів виробляється під нашою торговою маркою Avella та за власними розробками  дизайну, які не будуть довго затримуватись на вітринах Вашого магазину, оскільки попит на такі товари зростає з кожним днем; 
  • Наш досвід. Від початку роботи на ринку України ми тримаємось на високих позиціях. участь у міжнародних та всеукраїнських виставках надає нам неабиякий досвід. У сфері сувенірної продукції та предметів декору. Ми знаємо, що найкраще купують клієнти, знаємо, також, як найкраще подати товар. Ви можете скористатись допомогою та порадами від компанії, де працюють кваліфіковані  фахівці високого рівня.  Ми цінуємо кожного нашого клієнта, тож працюємо для Вас на совість, практикуючи щоразу індивідуальний підхід до кожного замовника.
  • Якісні вироби за привабливими цінами. Ми працюємо зі старанно відібраними виробниками та постачальниками, котрі відповідають нашим вимогам. Кожен етап від розробки до виробництва ретельно контролюється нашими працівниками.  У нас налагоджені прямі партнерські відносини з фабриками Європи, Південної Америки, Китаю та інших країн.  Все це дозволяє  пропонувати товари за найкращими  цінами.
  • Постійне оновлення асортименту. Ми систематично оновлюємо вже перевірені колекції, а також додаємо до нашого асортименту зовсім нові товари, в залежності від сучасних тенденцій, напрямів та змін уподобань наших клієнтів.

Хочемо співпрацювати саме з Вами, адже цінуємо, що Ви обрали нас!

Тому пропонуємо тільки найвигідніші умови співпраці, з якими ви зможете ознайомитися в розділі каталог товарів.