ГоловнаУвага новинки!!!Нове поступлення! Чеський посуд Bohemia, який сяє розкішшю

Нове поступлення! Чеський посуд Bohemia, який сяє розкішшю

26.05.2016

Всі знають, що посуд від чеського виробника Bohemia це ознака успіху. Навіть 300 років тому Богемське скло було ознакою розкоші і багатства, не кожен шанований купець або вельможа міг дозволити собі такий посуд. Пізніше, за часів Радянського Союзу, посуд Bohemia став одним з найкоштовніших сувенірів з Чехії. Посудом навіть не користувалися, він стояв в сервантах по багато років. Лише в найбільш значущі і важливі свята посуд акуратно діставали і використовували як прикрасу столу. Посуд Bohemia передавався в спадок як коштовність або антикваріат. Але це все було давно, а зараз світ змінився, і на світовому ринку посуду з'явилося безліч різних виробників і матеріалів для виробництва посуду. Чеський посуд Bohemia теж пройшов великий шлях за цей час, став значно доступніше, але при цьому якість стала тільки кращою завдяки новим технологіям та автоматизованому принципу виробництва.

Чеський виробник посуду це яскравий приклад компанії, яка має вікові традиції, але не замикається на своїх досягненнях а навпаки намагається почерпнути краще від сучасного світу і тих технологій, які він дає. Посуд Bohemia - це не тільки популярні набори і келихи з богемського скла, а й безліч інших не менш прекрасних виробів. Асортимент дуже широкий і він здивує навіть самого вибагливого покупця.

Весь посуд цього виробника вважається прекрасним подарунком, який не тільки красиво виглядає, але і буде корисний в господарстві.

Посуд Bohemia - це прикраса будь-якого святкового столу!